| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17.5*11.5*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 19.5*13*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 430g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Jel Buz Paketleri Öğle Yemeği Kutusu Dond |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |