| Ürün adı | Taze Gıda İçin Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğuk Çanta Buz İnce Öğle Yemeği Jeli Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | Özel 100 ML Güzel Renkli Elma Şekli Serin Soğutucu Öğle Yemeği Kutusu Için Ince Buz Paketleri |
|---|---|
| boyut | 10 * 2cm, 100ml veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| HS KODU | 3824999990 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 43,6*20*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değişim malzemesi |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | HDPE gıda sınıfı yeniden kullanılabilir buz soğuk akümülatör jel soğutucu çanta için soğuk ötektik p |
|---|---|
| boyut | 17 * 9 * 3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP / CMC |
| Ürün adı | Soğutucular Ultrasonik Kaynak İçin 200ML İnce Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketlerini Öze |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 20.5*19*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | Faz Değişim Malzemesi |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*13*8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400ml |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | FDA onaylı gıda sınıfı yeniden kullanılabilir sert ince jel soğutucu öğle yemeği çantası için buz pa |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 19*12,5*1cm adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |