| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 23,5*19,5*3 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boy | 33.2*28*2.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1700g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün adı | SGS onaylı gıda sınıfı ultra ince jel soğutucu buz paketi içinde soğutma jeli özü |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2 cm |
| Kapasite | 260ml |
| Dış malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Jel Buz Paketleri Öğle Yemeği Kutusu Dond |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Soğutma Jeli ile OEM Yeniden Kullanılabilir Öğle Yemeği Soğutucu Buz Tuğlası Ultra İnce Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Isınma Öğle Yemeği Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Bpa Ücretsiz Dayanıklı Pe Sıcak Jel Paketler |
|---|---|
| Boyut | 30*20*2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | 25 derece, 55 derece, 80 derece PCM |
| Boyutu | 35.5 * 15.5 * 2.7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 GR |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Dış boyut | 38,2*38,2*38,2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Oxford kumaş |
| iç boyut | 30*30*30cm |
| İç malzeme | Süper ince cam elyaf VIP'ler + PU köpük |
| Kapasite tipi | 27 litre |