| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ürün adı | OEM Yeniden Kullanılabilir Yuvarlak Bira Tutucu Soğutucu Hdpe Sert Plastik 6.4cm X 1.5cm |
|---|---|
| Boy | 6.4*1.5cm |
| hacim | 45ml |
| Kullanım | Bira, şarap kutusu soğutucu tutucu |
| Malzeme | HDPE+soğutma jeli SAP |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma SAP / CMC / PCM |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton |
| Boyut | 21*12*4,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 505ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 21*11,6*3,8 m |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Soğutucu, Öğle Yemeği Çantaları, Soğutucu Sırt Çantaları için Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğ |
|---|---|
| Boyut | 22.5*13.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 500ml |
| Dış malzeme | HDPE |