| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 43,8*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma SAP / CMC / PCM |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Taşıma 100 ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi çeşitleri için |
|---|---|
| Boy | 8.8*2cm,100ml |
| Tip | termal |
| Kullanım | Gıda |
| Dış Malzeme | HDPE |
| BOYUT | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Gıda sınıfı enjeksiyon su plastik buz jel blok dondurucu bira soğutmak için buz tuğlası |
|---|---|
| Boy | 21*10*5.2cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | soğutma tozu |
| Boyut | 43,8*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |