| boyut | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19.5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm/adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz Kırmızı Sarı Mavi |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Soğuk çanta için buz yerine dondurucu soğutucu buz paketi buz tuğla özelleştirmek |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 32,5*24,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP Faz değişim malzemesi |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Taşınabilir Gıda Depolama Şarap Şişesi Bira Tutucu Soğutucu Buz Küpü Çevre Dostu |
|---|---|
| Boyut | 7.5*2.5cm,80ml |
| çevre dostu | EVET |
| OEM | EVET |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |