| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*19*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyutu | 12.3 * 5.9 * 3,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 175g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Ürün adı | Çevre Dostu Yalıtımlı Termal Soğutucu Buz Paketleri Frozen Jel Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm |
| Kapasite | 300ml |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC |
| Tip | Yalıtımlı, termal |
| BOYUT | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | Soğutucular İçin İki Delikli Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri, Öğle Yemeği Kutusu İçin Toksik Ol |
|---|---|
| BOYUT | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |