| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP sıvısının soğutulması |
| Renkler | Beyaz mavi |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli veya tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Taze Gıda İçin Taşınabilir Yeniden Kullanılabilir Naylon Soğutucu PCM Jel Buz Paketleri |
|---|---|
| boyut | 18.6 * 10.3cm, 22.5 * 13.5cm |
| Kapasite | 250 mi, 500 mi |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Toptan 25*20*1cm ultra ince serin soğutucu fit ve taze yeniden kullanılabilir plastik buz paketi |
|---|---|
| boyut | 25*20*1 cm |
| Kapasite | 300ml |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC |
| Tip | Yalıtımlı, termal |
| Ürün adı | Medicool İnsülin Koruyucu Kompakt Kasa 2 Dondurucu Soğutma Paketi Diyabetikler için 10 Saat Soğutma |
|---|---|
| Boy | 17,5*7*4cm,19*8*4,5cm,20*9*5cm |
| hacim | 300g,320g,350g |
| Kullanım | insülin, aşı, ilaç soğutucu |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*12*4,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 505ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |