| Ürün adı | SGS onaylı gıda sınıfı ultra ince jel soğutucu buz paketi içinde soğutma jeli özü |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2 cm |
| Kapasite | 260ml |
| Dış malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Ürün adı | FDA, dış mekan içecek soğutması için HDPE Plastik buz paketi soğutucusunu Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 19*15*2.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Tıp için 2C - 8C Dayanıklı Yüksek Verimli Dondurulmuş Tıbbi Jel Buz Paketi Soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Taze Gıda İçin Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğuk Çanta Buz İnce Öğle Yemeği Jeli Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 230g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dondurulabilir buz tuğlaları soğutucu torba öğle yemeği için buz torbaları termal torba |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutusu için Promosyon Taşınabilir Hediye Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Soğuk |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Dış boyut | 15*15*14cm |
|---|---|
| İç ölçü | 14*14*12cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Tip | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |