| Ürün adı | Sağlık Gıda Sınıfı Güzel Yeniden Kullanılabilir Çocuklar Buz Paketi Hayvan Şekli Küçük Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5cm,210ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Boyutu | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | 18.6*10.3CM PCM Tıbbi Depolama ve Taşıma için Buz Paketi Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün adı | CE / FDA Spproval ile Büyük Yeniden Kullanılabilir Mavi Jel Buz Paketi Plastik Buz Tuğla |
|---|---|
| boyut | 17.5 * 11.5 * 1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boy | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Mini İnce Ayak Pedi Şekli Jel Toddler Buz Paketi Yeniden Dondurulabilir Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1 cm |
| Kapasite | 90ml |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Malzeme | HDPE+SAP |
| Ürün Adı | Soğutucular Sıkı Tekrar Kullanılabilir Gel Küçük Soğutma Çantası Yemek Kutusu, Yemek Çantası Buz Pak |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| ağırlık | 160g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Gıda Depolama için Profesyonel Sağlıklı Ultra İnce Buz Paketi HDPE Dış Malzeme |
|---|---|
| Boyut | 15*10*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyutu | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı yüksek yoğunluklu polietilen |
| Liqulid İçinde | Süper Emici Polimer |
| Türü | Termal |