| Boyut | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Çocuklar için sevimli hayvan şekli bpa ücretsiz yeniden kullanılabilir dayanıklı soğutucu buz paketl |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5 cm |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | CE / FDA Onayı ile Ultra İnce Yeniden Kullanılabilir Mavi Jel Buz Paketi Plastik Buz Tuğlası |
|---|---|
| Boyut | 17,5*11,5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Soğutma Jeli ile OEM Yeniden Kullanılabilir Öğle Yemeği Soğutucu Buz Tuğlası Ultra İnce Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | Soğutma jeli |
| Renkler | mavi |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |