| Boyutu | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Ürün adı | Cool Bag Buz Paketleri Fit & Fresh İnce Yeniden Kullanılabilir Soğutma Gıda Jel Buz Paketi Çocuklar |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Sert plastik piknik tatlı buz paketleri mini buz paketleri süper emici polimer |
|---|---|
| Boyut | 5*5cm |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| Boyut | 19*12.5*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Fit & fresh serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12,2*12,2*1,2cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Yüksek Verimlilikli Tekrar Kullanılabilir Tatlı Buz Paketi Bpa Serbest Kırmızı Elma Şekilli Buz Tuğl |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Ürün adı | Özel Taşınabilir Termal Mavi Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğuk Soğutucu Çanta İçin Öğle Yemeği Buz Tuğ |
|---|---|
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
| Kapasite | 100ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | SAP |