| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli veya tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyut | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 730ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | +55 C ısıtma malzemesi |
| Tip | termal |
| Boyut | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 730g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | ısıtma jeli |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli veya tozu |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| boyut | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| boyut | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA, soğuk torba için logolu sert plastik yeniden kullanılabilir soğuk buz paketi plakasını onayladı |
|---|---|
| boyut | 16.5 * 7.4 * 2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| boyut | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |