| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | Çap: 2.5cm Uzunluk: 20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Özelleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE |
|---|---|
| İç likit | Jel |
| Renkler | Sarı |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Ambalaj türü | Karton |
| Boy | 28*12*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 200 g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Faz Değişim Malzemesi HDPE Plastik 1700ml PCM Buz Paketi Soğutucu Kutu İçin Büyük Buz Kutusu |
|---|---|
| Boyut | 39*23*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1700ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | Faz Değişim Malzemesi |
| Ürün adı | Enjekte Su Anne Sütü Çıkarılabilir HDPE Sert Plastik Buz Soğutucu Paketi |
|---|---|
| boyut | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |