| Ürün Adı | Soğuk çanta Öğle Yemeği Buz Paketleri, soğutucu çantalar için Dondurucu jel Paketi, öğle yemeği kutu |
|---|---|
| Boyut | 125x125x12mm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 22,5*18,5*3,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli / SAP / CMC / PCM |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 20*12*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2.4 ons |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 550ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| Liqulid İçinde | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 3,5 x 3,5 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 4 ons |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renk | Mavi |
| Boyut | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 350ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |