| Ürün adı | 2-8 C Depolama için Taşınabilir 4L Küçük Aşı Taşıma Kutusunu Özelleştirin |
|---|---|
| Dış boyut | 23*17*17cm |
| İç Boyut | 21*14*14cm |
| Kapasite | 4 litre |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boy | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 730g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*11*2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 580ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | +55 ısıtma malzemesi |
| Tip | termal |
| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 10 * 2CM |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Gıda Onaylı Boş HDPE Ekstra Büyük Buz Tuğlası Soğutucu Şişe Makinesi |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Kapasite | Özel |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |