| Ürün adı | -22C büyük buz tuğlaları faz değiştiren malzeme donma için plastik ötektik soğuk levha |
|---|---|
| Boy | 30*20*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | PCM faz değişim malzemesi |
| Boyutu | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| Ağırlık | 360g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 12 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | renkli; özel |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı yüksek yoğunluklu polietilen |
| Liqulid İçinde | Süper Emici Polimer |
| Türü | Termal |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | renkli; özel |