| Boyutu | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 12 * 7.8 * 2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 14.3*7.7*3.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | HDPE Plastik Faz Değişimi Malzemesi PCM Buz Jel Soğutucu Kutu İçin Büyük Paketler |
|---|---|
| BOYUT | özelleştirmek |
| Kapasite | özelleştirmek |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | PCM faz değişim malzemesi |
| Boyutu | 10.2 * 3.3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | ısıtma jeli |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir, moq 3000 adet |
| Ürün Adı | Günlük ilaç depolaması için insulin kalem soğutucu cep boyutlu tıbbi poşet |
|---|---|
| Boyut | 17,1*3,3*1,8cm, 18,9*4,8*3,2cm, 17,3*6,4*4,1cm |
| Kapasite | 60ml,150ml,290ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 12 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |