| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyutu | 35.5 * 15.5 * 2.7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 GR |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 34.5*15.5*2.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Tip | Vakum soğutucu kutusu |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 58*38*54cm |
| EPP kutusu için iç boyut | 53*30*47cm |
| EPP kutusu için kapasite | 74.7 litre |
| Dış Malzeme | oxford kumaş |
| Ürün adı | Soğuk Zincir Lojistiği için yüksek performanslı Malzeme Yalıtımlı saklama kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 46x46x46cm |
| İç Boyut | 35x35x35cm |
| Kapasite | 42 litre |
| Ağırlık | 3kg |
| Ürün adı | Fit & Fresh Cool Soğutucu İnce Jel Öğle Yemeği Kutusu Soğutucu Paketleri / Buz Bloğu OEM |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Çevre Dostu Soğuk Soğutucular Yiyecek / Bira İçin Ultra İnce Buz Paketleri 15cm X 10cm X 1cm |
|---|---|
| Boyut | 15*10*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | EVET |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA, Soğutucu Çanta İçin 260Ml Termal Sert Blok Ultra İnce Buz Paketini Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 18.5*17.5*1.2cm,260ml |
| GTİP Kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün adı | SGS onaylı gıda sınıfı ultra ince jel soğutucu buz paketi içinde soğutma jeli özü |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2 cm |
| Kapasite | 260ml |
| Dış malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |