| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 22*15*15cmcm |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 100 gram |
| İçeri | 600 ml buz tuğlası |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14CM |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| Ürün adı | hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Soğutma Jeli ile OEM Yeniden Kullanılabilir Öğle Yemeği Soğutucu Buz Tuğlası Ultra İnce Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | OEM / ODM Gıda Sınıfı Bento Buzlu Öğle Soğutucuları Çocuklar İçin Ultra İnce Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Boyutu | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |