| Ürün adı | İçecek soğutması için Gıda Onaylı HDPE plastik su soğutucusunu özelleştirin |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Plastik Ultra İnce Buz Paketi, Öğle Yemeği Kutusu İçin Büyük Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 15*10*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Jel Buz Paketleri Öğle Yemeği Kutusu Dond |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Gıda Depolama için Profesyonel Sağlıklı Ultra İnce Buz Paketi HDPE Dış Malzeme |
|---|---|
| Boyut | 15*10*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA, dış mekan içecek soğutması için HDPE Plastik buz paketi soğutucusunu Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 19*15*2.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Çantası İçin Soğutma Jeli ile Toksik Olmayan Çevre Dostu Yalıtımlı Ultra İnce Buz Paketl |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm |
| Kapasite | 200ml |
| Malzeme | PE+SAP/CMC |
| Tip | yalıtımlı |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 35x22x3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |