| Boyut | 33.5*15.5*2.7 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Dış boyut | 15*15*14cm |
|---|---|
| İç ölçü | 14*14*12cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Tip | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton |
| Ürün adı | Soğutucu, Öğle Yemeği Çantaları, Soğutucu Sırt Çantaları için Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğ |
|---|---|
| Boyut | 22.5*13.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 500ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Nakil Kan Aşısı için Büyük Katlanabilir Ciro İzolasyon Soğutucu Kutusu |
|---|---|
| Dış malzeme | Oxford kumaş bez çanta |
| İç malzeme | İç malzeme |
| Dış Boyut | 1060*770*710mm |
| İç boyut | 930*640*580mm |
| Ürün adı | Taşınabilir Katlanabilir Tıbbi Soğuk Kutu Hafif Kamp Soğutucu Buz Kutusu 25 Litre |
|---|---|
| Dış Malzeme | Oxford kumaş bez çanta |
| iç malzeme | iç malzeme |
| Dış boyut | 45,5*34*35cm |
| iç boyut | 38*27*25cm |
| Ürün adı | OEM bpa ücretsiz yeniden kullanılabilir öğle yemeği soğutucu buz soğutucu paketi serin çanta için öt |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | SAP |