| Ürün adı | BPA Free Hard Shell HDPE Plastik 200Ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Soğuk çanta için buz yerine dondurucu soğutucusu buz torbası buz tuğlasını özelleştirin |
|---|---|
| boyut | 15 * 10 * 2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Serin çanta için ötektik plakalı OEM BPA Ücretsiz Yeniden Kullanılabilir Öğle Chiller Buz Soğutucu P |
|---|---|
| boyut | 14.5 * 9.8 * 2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230 ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Dalga şekli taşınabilir yeniden kullanılabilir çocuklar mini serin çanta buz soğutucusu paketi öğle |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğutucular İçin İki Delikli Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri, Öğle Yemeği Kutusu İçin Toksik Ol |
|---|---|
| BOYUT | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Tip | 700 Oxford kumaş Yalıtımlı En Havalı Soğuk buz kutusu, tıbbi aşı taşımacılığı için |
|---|---|
| Dış Boyut | 46*30.5*35 cm |
| Kapasite | 24L |
| İçin kullanılır | Kutular, gıda, ilaç, aşı için |
| Aksesuarlar | jel paketleri |
| Ürün adı | Gıda Sınıfı 350g sert kabuklu plastik buz kutusu piknik için serin soğutucu ince buz paketleri |
|---|---|
| boyut | 16 * 16 * 1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün adı | BPA Free Dondurucu Jel Gıda Depolama İçin Öğle Yemeği Çantası İçin Yeniden Kullanılabilir Soğuk Soğu |
|---|---|
| boyut | 16 * 16 * 1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |