| Ürün adı | Su Dolu Buz Paketleri Dondurucu Soğutucu Tuğla Soğutucu Çantalar İçin Buz Soğutma Paketleri |
|---|---|
| boyut | 18*10.5*3 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 450ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Toptan 6.4 * 1.5cm Mini BPA Ücretsiz Bira Soğutucu için Yuvarlak Soğuk Jel Buz Paketi Tutucu |
|---|---|
| boyut | 6.4 * 1.5cm, 45ml |
| tip | termal |
| kullanım | Bira, Şarap, İçecek |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Tip | 700 Oxford kumaş Yalıtımlı En Havalı Soğuk buz kutusu, tıbbi aşı taşımacılığı için |
|---|---|
| Dış Boyut | 46*30.5*35 cm |
| Kapasite | 24L |
| İçin kullanılır | Kutular, gıda, ilaç, aşı için |
| Aksesuarlar | jel paketleri |
| Ürün adı | 2-8 C Düşük sıcaklık kontrollü soğuk zincir PU-VIP Medikal Soğutucu Kutu |
|---|---|
| Dış boyut | 38.2*38.2*38.2 cm |
| iç boyut | 30*30*30 cm |
| Kapasite | 27L |
| Ağırlık | 2.03kg |
| Ürün Adı | Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar / Kutular için Jel Soğuk PCM Faz Değişim Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün Adı | Çok Renkli Sıvı ile 200ML Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Soğuk P |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| Ürün adı | Soğutucular Ultrasonik Kaynak İçin 200ML İnce Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketlerini Öze |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Plastik Gıda Sınıfı Dondurucu Yuvarlak Bira Tutacağı Soğutucu Çanta İçin Jel Buz Tuğla Paketi |
|---|---|
| boyut | 8,8 * 2cm, 100ml |
| Çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutuları ve Soğutucu Çantalar İçin Özel 300Ml Taşınabilir Sevimli Buz Paketleri Donduruc |
|---|---|
| Boy | 16*2.7cm,300ml |
| çevre dostu | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |