| Ürün adı | Termal Öğle Yemeği Kutusu için 200ml Toksik Olmayan Dayanıklı Plastik Yeniden Kullanılabilir Isı Pak |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Ürün adı | 20 * 20 * 1.5 cm kare kullanımlık sert ısınma için hdpe isı plastik saklama buz paketleri |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| ODM | Hoşgeldiniz |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | faz değişim malzemesi |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Isıtma 55C Faz Değişim Malzemesi Termal Çantalı Öğle Yemeği İçin Isı Paketi |
|---|---|
| Boyut | 13*2.8 cm |
| OEM | Evet |
| Çevre Dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| boyut | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Türü | İzoleli |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 92.5 * 52.5 * 65cm |
| EPP kutusu için arası boyut | 83 * 45 * 55 cm |
| EPP kutusu için kapasite | 205 L |
| Dış malzeme | Su geçirmez oxford kumaş |
| boyut | 34.8 * 22.4 * 3 cm |
|---|---|
| ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |