| boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 51,5*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16.8*8.8*1.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*19*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 290ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 20*12*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |