| Boyut | 10*5*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 50 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 200 g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma jeli |
| Türü | Yiyecekleri soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | Karton |
| Ürün adı | Fit & fresh serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12,2*12,2*1,2cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2.4 ons |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 18*6*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |