| Ürün adı | PCM faz değişim malzemesi bira tutucu soğutucu buz tuğla HDPE plastik BPA içermez |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |