| Ürün adı | 25 * 20 * 1cm Gıda İçin Ultra İnce Jel Buz Paketi, Soğutucu Çanta İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Tu |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 160g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*12.5*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 19*19*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | OEM 220ml bpa içermeyen sert plastik jel soğutucu kutu mavi buz soğuk paketi çocuklar için serin çan |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |