| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 33,5*15,5*2,7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 33,5*15,5*2,7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Özel Büyük Sert Yeniden Kullanılabilir Taşınabilir Buzdolabı Bira İçin Soğutucu Tuğla İçebilir |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Ürün adı | Gıda sınıfı enjeksiyon su plastik buz jel blok dondurucu bira soğutmak için buz tuğlası |
|---|---|
| Boy | 21*10*5.2cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | soğutma tozu |
| Ürün Adı | Dış mekan etkinlikleri için soğutma jeli olan taşınabilir HDPE bira tutucu soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 5.8*2.4cm,60ml |
| Türü | yalıtımlı |
| Kullanımı | Bira |
| Malzeme | HDPE+soğutma jeli SAP |
| Boyut | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kırmızı / mavi / sarı / pembe / Mor |
| Ürün adı | Toksik Olmayan Plastik Gıda Sınıfı Bira Tutucu Soğutucu SAP / CMC İç Malzeme |
|---|---|
| Boy | 7.5*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |