| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
|---|---|
| Kapasite | 260ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 37.2*21.2*5.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1600g |
| Dış malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer özsuyu |
| Renkler | mavi renk, özelleştirebilirsiniz |
| Ürün adı | BPA Free Hard Shell HDPE Plastik 200Ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 17.3*9.6*3.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 350g Sert Kabuk Plastik Piknik Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14CM |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 22*15*15cmcm |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 100 gram |
| İçeri | 600 ml buz tuğlası |
| Boyutu | 12 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |