| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - Süper emici polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Ürün adı | FDA sertifikası ile taze tutmak dondurucu süt soğutucu tuğla plastik buz kutusu |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Ürün Adı | 350g Sert Kabuk Plastik Piknik Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | Çap:2.5cm Uzunluk:20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600ml |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen, SGS onaylı |
| İç sıvı | Soğutma jeli, MSDS |
| Donma noktası | 0 derece |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Ürün adı | OEM / ODM Gıda Sınıfı Bento Buzlu Öğle Soğutucuları Çocuklar İçin Ultra İnce Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |