| Ürün Adı | İçecek soğutma için Gıda Onaylı HDPE plastik su soğutucusunu özelleştirin |
|---|---|
| Boyut | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| boyut | 52,5 * 32,8 * 3.5cm |
|---|---|
| ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu |
|---|---|
| Boyut | 20*13*1.5cm |
| Kapasite | 300ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı, özelleştirilmiş |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ürün adı | Soğutucular İçin 150Ml Mini Renkli Gıda Buz Paketleri Uzun Ömürlü Soğuk Çanta Buz Paketleri |
|---|---|
| BOYUT | 12*7.8*2cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |