| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyutu | 15 * 10 * 1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP soğutma sıvısı |
| Renkler | Beyaz, mavi |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer, Karboksil metil Selüloz |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, özelleştirilmiş |
| Boyutu | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 550ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| Liqulid İçinde | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |