| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Taşıma 100ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi her türlü çanta için |
|---|---|
| Boyut | 8.8*2cm,100ml |
| Türü | termal |
| Kullanımı | Yiyecek |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün Adı | Yüksek kaliteli HDPE plastik 600g gelsel buz tuğlaları gıda ve içecek için soğutma |
|---|---|
| Boyut | 21,8*15*3 cm |
| Ağırlık | 600g |
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Renk | Özel kabul et |
| boyut | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Soğutucular Ultrasonik Kaynak İçin 200ML İnce Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketlerini Öze |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Öğle yemeği kutusu için sıcak soğuk sert kabuk hdpe plastik hayvan şekli sevimli dondurucu soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 16*2.7cm,300ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |