| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Soğuk Soğutucu İnce Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Çocuklar İçin Öğle Yemeği B |
|---|---|
| Boy | 13,3*12,7*1,3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 250g/500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 35*15*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Özel Taşınabilir Termal Mavi Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğuk Soğutucu Çanta İçin Öğle Yemeği Buz Tuğ |
|---|---|
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
| Kapasite | 100ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | Dondurulmuş Dondurma İçin Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Tabaklar Büyük Dondurucu Blokları |
|---|---|
| Boyut | 20*18*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 800ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Gıda uzun süre nakliye için plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | Süper emici polimer |
| Boyut | 32*11*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | Gıda ve ilaç taşımacılığı için çevre dostu HDPE malzemesi ile 1500ml PCM Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 290*250*30mm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1500ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |