| Boyut | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g / ADET |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| boyut | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Aşı nakliyesi için BPA içermeyen yeniden kullanılabilir PCM faz değişim malzemesi jel buz torbası |
|---|---|
| Boy | 31*28.5*3cm |
| hacim | 2000ml |
| Kullanım | Bira, şarap kutusu soğutucu tutucu |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Ürün Adı | Sert plastik piknik tatlı buz paketleri mini buz paketleri süper emici polimer |
|---|---|
| Boyut | 5*5cm |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Yüksek kaliteli 52*18*2 cm büyük soğutucu buz soğutma paketi plastik buzdolabı için |
|---|---|
| Boyut | 52*18*2cm |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi |
| Boyut | 16*16*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 350ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutusu için Promosyon Taşınabilir Hediye Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Soğuk |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |