| Boyut | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Fit & fresh serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12,2*12,2*1,2cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Tekrar kullanılabilir sert tip soğutucu torbalar buz paketleri plastik gel dondurucu bloklar gıda de |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün Adı | BPA İçermeyen Gıda Saklama Uzun Ömürlü Buz Paketleri Soğuk Çanta Buz Tuğlaları SAP İç Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| boyut | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün Adı | Plastik Buz Paketi, Şarap Rafı içecek soğutması için Dondurucu Jel Paketi |
|---|---|
| Boyut | 21*13.5*1.5 veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 560 ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 21*12*4,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 505ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Fit ve taze soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boyutu | 12.2 * 12.2 * 1.2cm, 12.2 * 12.2 * 1.4cm, 13.3 * 12.7 * 1.3cm |
| Ağırlık | 130 g; 180g, 160g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |