| Boy | 32,5*22,5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | jel |
| Renkler | Mavi |
| Ürün Adı | Faz Değişim Malzemesi HDPE Plastik 1700ml PCM Buz Paketi Soğutucu Kutu İçin Büyük Buz Kutusu |
|---|---|
| Boyut | 39*23*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1700ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | Faz Değişim Malzemesi |
| Ürün Adı | Kamp ve piknik için gıda depolama için FDA Plastik Anında yeniden kullanılabilir çanta buz serin pak |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| boyut | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boyut | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Boy | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 26,8*14,5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boy | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Kapasite | 500ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Ürün Adı | Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar / Kutular için Jel Soğuk PCM Faz Değişim Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |