| Boyut | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| Boyut | 38,5*29*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP / CMC / PCM |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 15*10*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP sıvısının soğutulması |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 21.5*14.5*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 245*145*15mm |
|---|---|
| Ağırlık | 390g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 70g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM soğutma sıvısı |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |