| Boyut | 19,5*17,2*3cm |
|---|---|
| ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Toksik Olmayan Plastik Gıda Sınıfı Bira Tutucu Soğutucu SAP / CMC İç Malzeme |
|---|---|
| Boy | 7.5*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2.4 ons |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 21.3*14.5*4.3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 35x15x3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 6.4 * 1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün Adı | Gıda Onaylı Boş HDPE Ekstra Büyük Buz Tuğlası Soğutucu Şişe Makinesi |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Kapasite | Özel |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 26.8*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renk | Mavi |