| Boyutu | 19 * 15 * 2.5cm |
|---|---|
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| Liqulid İçinde | Toksik olmayan soğutma tozu |
| Türü | Soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj türü | Bir kartonda 111 adet |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| boyut | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Boyut | 12,2*12,2*1,2 cm 17,8*12,2*1,2 cm 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ml 200ml 160ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Dondurulmuş Gıdalar İçin Toksik Olmayan Soğuk Zincir Ötektik Soğuk Tabaklar Yeniden Kullanılabilir B |
|---|---|
| Boyut | 26.8*3.8cm,1500ml |
| Tip | termal |
| kullanım | yemek,meyve,soğuk yemekler |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 19.5*17.2*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu, BPA içermez |
| sıvı içinde | SAP jeli - 0 derece |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |