| Boyut | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| iç malzeme | PU köpük/PU+Vakum Yalıtım Levhası |
|---|---|
| Dış Malzeme | PE plastik kabuk |
| Dış boyut | 59,5*44,5*47cm |
| İç ölçü | 50,8*35,5*37cm |
| Ses | 66 litre |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Termal Çanta Uzun Süre Isınma İçin Yeniden Kullanılabilir Gıda Sınıfı Yuvarlak Jel Isı P |
|---|---|
| Boyut | 23.5*3cm,1100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | PP plastik kabuk |
| Ürün adı | Gıda sınıfı enjeksiyon su plastik buz jel blok dondurucu bira soğutmak için buz tuğlası |
|---|---|
| Boy | 21*10*5.2cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | soğutma tozu |
| Ürün adı | -22C büyük buz tuğlaları faz değiştiren malzeme donma için plastik ötektik soğuk levha |
|---|---|
| Boy | 30*20*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | PCM faz değişim malzemesi |
| Ürün adı | Taşınabilir mumya bebek yalıtımlı soğutucu çanta anne sütü saklama çantası 4 şişe için |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14cm |
| İç Boyut | 14*14*12cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 27*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 860g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |