| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Ayrıca iki boş şişeyi birleştirmeyi denedim |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 40x26x4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 31,5*17,5*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 35 * 22 * 3cm |
|---|---|
| ağırlık | 1100 g |
| Dış Malzeme | sert kabuklu HDPE malzeme plastik |
| İç likör | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |