| Boyutu | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800 GR |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Boyut | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 13x3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boy | 40x26x4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 27*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 860g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | HDPE Süper Mini İzoleli Bira Kauçuk Halkalı Soğutucu Tutucu Can |
|---|---|
| Boyut | 6.4*1.5cm,45ml |
| Tip | yalıtımlı |
| kullanım | Bira |
| Malzeme | HDPE+soğutma jeli SAP |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Malzeme | PP plastik |
|---|---|
| Paketleme materyali | Oluklu mukavva ihracat |
| Boyut | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Kapasite | 10G,8G |
| GTİP Kodu | 3926909090 |