| Boyut | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 15*10*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP sıvısının soğutulması |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 40x26x4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyutu | 16.5 * 10.2 * 3 cm, 19.5 * 12 * 3cm19.5 * 17.2 * 3 cm, 23.5 * 19.5 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g; 450 g, 750 g; 1000g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |