| Ürün Adı | Plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğlası gıda uzun süreli taşıma için |
|---|---|
| Boyut | 16,3*9,5*3,8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| Ürün adı | OEM / ODM Gıda Sınıfı Bento Buzlu Öğle Soğutucuları Çocuklar İçin Ultra İnce Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Boyut | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Güvenli HDPE katı plastik |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün adı | Gıda Sınıfı 350g sert kabuklu plastik buz kutusu piknik için serin soğutucu ince buz paketleri |
|---|---|
| boyut | 16 * 16 * 1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton |
| Boyutu | 17.5 * 9 * 3.5 |
|---|---|
| Ağırlık | 500 ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma SAP jel |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 35.5 * 15.5 * 2.7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 GR |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 52.5*32.8*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |