| Boyut | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP + arıtılmış su |
| Türü | termal |
| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton, özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün Adı | Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu |
|---|---|
| Boyut | 20*13*1.5cm |
| Kapasite | 300ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| boyut | 35 * 22 * 3cm |
|---|---|
| ağırlık | 1100 g |
| Dış Malzeme | sert kabuklu HDPE malzeme plastik |
| İç likör | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Ürün Adı | Taşıma 100ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi her türlü çanta için |
|---|---|
| Boyut | 8.8*2cm,100ml |
| Türü | termal |
| Kullanımı | Yiyecek |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Yüksek kaliteli HDPE plastik 600g gelsel buz tuğlaları gıda ve içecek için soğutma |
|---|---|
| Boyut | 21,8*15*3 cm |
| Ağırlık | 600g |
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Renk | Özel kabul et |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480G |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |