| Boy | 15,8*9,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 19*8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| Ağırlık | 360g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Türü | Anne sütü sigortası sırt çantası |
|---|---|
| Malzeme | Termal |
| Buz paketi | HDPE gıda sınıfı plastik |
| Özelliği | Çevre Dostu |
| Brand name | JS |
| Boyutu | 10.2 * 3.3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | ısıtma jeli |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir, moq 3000 adet |
| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton |
| Boyut | 21*12*4,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 505ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Mini buzluk çanta kutusu dondurucu sevimli ayak pedi şekli dondurulmuş gıda ve şarap için buz paketl |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1 cm |
| Kapasite | 90ml |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Malzeme | HDPE+SAP |