| Boyut | 51,5*20,5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 24,5*24,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1038 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 32,5*24,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP Faz değişim malzemesi |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, mor, özelleştirilmiş |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | gri, özelleştirilebilir |
| Boyut | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer, Karboksil metil Selüloz |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, özelleştirilmiş |